Kategórie      

Vodomerné šachty

V kategórii Vodomerné šachty nájdete špecializované produkty, ktoré sú určené na umiestnenie vodomerov a meranie prietoku pitnej vody. Tieto šachty sú ideálne na osadenie jedného alebo viacerých kusov vodomerov pre vodovodné prípojky pod úrovňou terénu, napríklad v obytných domoch, chatách alebo na miestach mimo komunikačnej trasy.

 

Konštrukcia plastovej vodomernej šachty poskytuje vynikajúcu ochranu a umožňuje jednoduchý prístup k vodomerom po celý rok. Tieto plastové šachty sú navrhnuté tak, aby vyžadovali minimálnu údržbu a zabezpečovali spoľahlivú funkčnosť. Ich jednoduchá montáž a dlhá životnosť sú veľkou výhodou pre používateľov.

 

Vodomerné šachty sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu, ktorý zaručuje ich odolnosť a dlhotrvajúcu pevnosť. Ich dizajn umožňuje prístup k vodomerom a zároveň zabezpečuje ochranu pred vonkajšími vplyvmi a nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

 

Prehľadne si prezrite našu ponuku vodomerných šách a vyberte si ten správny typ a veľkosť, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a podmienkam. S našimi vodomernými šachtami získate spoľahlivý a funkčný systém na meranie prietoku pitnej vody s minimálnymi nárokmi na údržbu a dlhou životnosťou.

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby