Kategórie      

BIO a prírodné hnojivá

Úvod HnojiváBIO a prírodné hnojivá

Ak túžite po hojnosti farebných kvetín a rekordnej úrode domácej zeleniny vo vašej záhrade, správne hnojenie je nevyhnutnosťou. Avšak nemusíte hneď siahnuť po chemických prípravkoch - existujú bio a prírodné hnojivá, ktoré vám pomôžu zabezpečiť dostatok živín pre vaše rastliny.

 

Bio a prírodné hnojivá majú výhodu v tom, že pomáhajú dodávať do pôdy a rastlín potrebné živiny, ako je fosfor, draslík a dusík, prirodzene a bez použitia syntetických chemikálií. Použitie prírodných hnojív pre rastliny, ako sú paradajky, jahody, cesnak a ďalšie, pomáha skutočne posilniť ich rast a kvitnutie.

 

V našom obchode nájdete široký výber bio a prírodných hnojív, ktoré sú vhodné pre vašu záhradu. Tieto hnojivá majú rôzne formy, ako napríklad organické komposty, hnoj, riasy, popol a iné prírodné zložky. Sú navrhnuté tak, aby zabezpečili potrebné živiny pre rastliny, podporovali ich zdravý rast a prispievali k zvýšeniu úrodnosti.

 

Výhody použitia bio a prírodných hnojív siahajú ďaleko za ich ekologickú povahu. Tieto hnojivá môžu tiež zlepšiť kvalitu pôdy, zvýšiť jej úrodnosť a podporovať životné prostredie pre mikroorganizmy a živé organizmy v pôde.

 

Použitím bio a prírodných hnojív môžete teda mať radosť z vašich záhradkárskych úspechov, keď budete sledovať hojnosť farebných kvetín a rekordnú úrodu zeleniny. Sme tu, aby sme vám ponúkli výber kvalitných bio a prírodných hnojív, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše záhradkárske ciele.

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 32 z celkových 39
Zobraziť stranu: 1 2 »
Konský hnoj 2,5 kg

Konský hnoj 2,5 kg

skladom
4,- €
Hoštický hnoj 3 kg

Hoštický hnoj 3 kg

skladom
5,50 €
Hoštický hnoj  6 kg

Hoštický hnoj 6 kg

skladom
9,- €
Hoštický hnoj 10 kg

Hoštický hnoj 10 kg

skladom
14,90 €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby