Kategórie      

Prípravky proti hlodavcom, krtom

Úvod PostrekyPrípravky proti hlodavcom, krtom

Naša ponuka prípravkov je navrhnutá tak, aby efektívne ochraňovala váš domov a úrodu pred nepriaznivým vplyvom hlodavcov a krtkov. Nech ste záhradkár alebo poľnohospodár, naše produkty sú vybrané s ohľadom na ich účinnosť a šetrnosť k prostrediu.

 

Dôležité vlastnosti prípravkov:

  1. Cielene formulované: Naše prípravky sú formulované tak, aby cielene pôsobili proti rôznym druhom hlodavcov a krtkov, minimalizujúc tak riziko poškodenia rastlín.

  2. Bezpečné pre životné prostredie: sme zaviazaní k ochrane životného prostredia, preto naše produkty spĺňajú štandardy šetrné k prírode.

  3. Jednoduchá aplikácia: S návodmi na použitie, ktoré sú ľahko pochopiteľné, zabezpečujeme, že prípravky môžu byť jednoducho aplikované bez zbytočnej komplikácie.

Výhody nákupu u nás:

  1. Účinná ochrana pred hlodavcami a krtkami: Naša kategória prípravkov vám poskytuje efektívne riešenia na udržanie hlodavcov a krtkov v šachu, minimalizujúc tak potenciálne škody na vašich plodinách.

  2. Odborné poradenstvo: sme k dispozícii na poskytnutie vám odborných rady a pomôcť vám vybrať najvhodnejší prípravok pre vaše konkrétne potreby.

Ochráňte svoje domovy pred nežiaducimi návštevníkmi s našou širokou ponukou prípravkov proti hlodavcom a krtkom. Prejdite si našu ponuku a objavte spoľahlivé riešenia pre váš bezpečný domov!

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 9
Lepidlo na hlodavce 135 g

Lepidlo na hlodavce 135 g

skladom
1,70 €
Pasca na myši - drevená

Pasca na myši - drevená

skladom
0,55 €
Pasca na myši - plastová

Pasca na myši - plastová

skladom
0,90 €
Lapač krtkov

Lapač krtkov

skladom
4,10 €
Dymovnica na krtov Critox

Dymovnica na krtov Critox

dočasne vypredané
6,50 €
Na stranu: produktov.

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby