Kategórie      

Kryštalicke hnojivá

Úvod HnojiváKryštalicke hnojivá

V kategórii kryštalických hnojív nájdete produkty, ktoré sú vhodné pre okamžité doplnenie živín pre vaše rastliny a plodiny. Tieto hnojivá sa rýchlo rozpustia vo vode, vytvárajúc hnojivový roztok, ktorý môžete aplikovať rôznymi spôsobmi.

 

Hnojivá vo forme kryštálov sú ľahko rozpustné vo vode a vytvárajú koncentrovaný hnojivový roztok. Tento roztok môžete aplikovať zálievkou pri zavlažovaní, do zásobnej nádoby alebo dokonca prihnojiť rastliny na list. Týmto spôsobom živiny rýchlo preniknú do pôdy alebo sa absorbujú cez listovú plochu, čo umožňuje okamžitý účinok hnojiva a viditeľný vplyv na rastliny.

 

Jedným z najznámejších kryštalických hnojív je Kristalon, ktorý obsahuje vyvážený pomer makro aj mikroprvkov, nevyhnutných pre rastliny v rôznych fázach rastu. Tento typ hnojiva je  špecificky prispôsobený pre konkrétne druhy rastlín alebo fázy ich rastu.

 

Napríklad, hnojivá s mikroprvkami môžu pomôcť naštartovať obdobie vegetácie a povzbudiť rastlinu k tvorbe kvetov. Pre zlepšenie plodnosti a chuti ovocia alebo zeleniny môžete zvoliť Kristalon Plod a kvet.

 

Dodržiavanie odporúčaného rozpisu hnojenia uvedeného na obale je dôležité, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. Týmto spôsobom si môžete dlhodobo vychutnávať krásne kvety muškátov, hortenzií a izbových rastlín.

 

Prečítajte si informácie o jednotlivých kryštalických hnojivách v našom obchode a vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Tieto hnojivá vám pomôžu dosiahnuť zdravý rast a bohatú kvitnúcu a plodiacu záhradu.

Výrobca  

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby