Kategórie      

Plast - Hliník - PEX, PERT

Úvod Voda a vykurovaniePlast - Hliník - PEX, PERT

Vitajte v našej pestrej kategórii, kde nájdete spojky a vodovodné rúry z materiálov ako Plast, Hliník-PEX a PERT. Tieto kvalitné komponenty sú navrhnuté pre rôzne potreby a projekty, vrátane rozvodov pitnej vody, úžitkovej vody, chladenia, kúrenia a podlahového či stropného vykurovania.

 

Vodovodné rúry a spojky pre rozvody vody: Naša ponuka zahŕňa plast hliníkové rúrky, kolena, t-kusy a rýchlo spojky pre spoľahlivé rozvody vody. Tieto komponenty sú navrhnuté tak, aby zabezpečili účinný a bezproblémový priebeh vody pre rôzne aplikácie. Nech ide o teplú alebo studenú vodu, chladenie, kúrenie alebo vykurovanie, naše produkty sú pripravené na vaše náročné potreby.

 

Výhody našich produktov:

  • Univerzálnosť aplikácií: Naše rýchlo spojky, plast hliníkové rúrky, kolena a t-kusy sú vhodné pre širokú škálu vodovodných potrieb, či už ide o domáce, komerčné alebo priemyselné prostredia.
  • Odolnosť voči korózii: Naše produkty sú navrhnuté tak, aby odolávali vplyvom vody a nekazili sa koróziou, čo zabezpečuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.
  • Certifikovaná kvalita: Naše vodovodné rúry a spojky sú certifikované podľa príslušných noriem a predpisov, čo zaručuje ich kvalitu a bezpečnosť.
  • Hygienická nezávadnosť: Naše produkty sú hygienicky nezávadné a vhodné pre použitie v spojení s pitnou vodou, čo je základom pre zdravé prostredie.

S našimi rýchlo spojkami a vodovodnými rúrami z materiálov Plast, Hliník-PEX a PERT dosiahnete spoľahlivé a efektívne rozvody vody pre rôzne aplikácie. Vyberte si z našej širokej škály produktov a zaistite spoľahlivý a bezpečný prívod vody pre vaše domácnosti a projekty.

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 32 z celkových 67
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
PEX šróbovacia spojka 16

PEX šróbovacia spojka 16

skladom
3,20 €
PEX šróbovacia spojka 26

PEX šróbovacia spojka 26

skladom
7,90 €
PEX šróbovacia spojka 32

PEX šróbovacia spojka 32

skladom
15,75 €
PEX šróbovacie koleno 16

PEX šróbovacie koleno 16

skladom
3,50 €
PEX šróbovacie koleno 20

PEX šróbovacie koleno 20

skladom
4,95 €
PEX šróbovacie koleno 26

PEX šróbovacie koleno 26

skladom
7,55 €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby