Kategórie      

Dekoračné vence

Úvod Aranžérsky materiálDekoračné vence

V našom e-shope ponúkame bohatý výber dekoračných vencov, ktoré prinesú do vášho domova či záhrady dotyk elegance a šarmu. Náš sortiment zahŕňa rôzne druhy vencov, medzi ktoré patria prútené vence, polystyrénové vence, slamené vence, a šiškové vence.

 

Prútené vence sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré im dodávajú autentický a rustikálny vzhľad. Ich štýlový dizajn je ideálny pre prírodné a tradičné aranžmány.

 

Polystyrénové vence sú ľahké a odolné, čo umožňuje ich jednoduchú manipuláciu a pestrosť vo forme a dizajne. Tieto vence môžu mať rôzne farebné a textúrové varianty, aby sa dokonale hodili k vášmu interiéru či exteriéru.

 

Slamené vence prinesú do vášho domova príjemnú atmosféru vidieka. Ich prírodný vzhľad a rustikálny šarm sú ideálne pre vytvorenie teplého a pohodlného prostredia.

 

Šiškové vence sú originálne a štýlové dekorácie, ktoré prinesú do vášho domova dávkou prírodného kúzla. Ich unikátny vzhľad a štýlový dizajn sú ideálne pre milovníkov prírody a jesenných motívov.

 

Nezáleží na tom, či hľadáte dekoráciu na sviatok alebo máte len záujem o estetiku, naše dekoračné vence sú skvelým doplnkom pre akúkoľvek príležitosť. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim preferenciám a vytvorte si útulné a pôsobivé prostredie vo vašom domove.

 
 
Zobrazené produkty 1 - 28 z celkových 28
Slamený veniec priemer 30 cm

Slamený veniec priemer 30 cm

vypredané
1,10 €
Slamený veniec priemer 40 cm

Slamený veniec priemer 40 cm

vypredané
1,65 €
Na stranu: produktov.

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby