Kategórie      

Sušina na aranžovanie

Úvod Aranžérsky materiálSušina na aranžovanie

Sušina na aranžovanie je nenahraditeľným prvkom pri tvorbe dekoratívnych aranžmánov. Ponúkame široký výber sušených materiálov, ako sú sušené kvety, trávy, listy, vetvičky a iné prírodné prvky, ktoré dodajú vašim aranžmánom jedinečný a autentický vzhľad.

 

Šišky prírodné sú populárnym dekoračným doplnkom, ktoré prinášajú do domova prírodný a rustikálny šarm. Využite ich pri tvorbe vianočných vencov, jesenných dekorácií alebo ako súčasť aranžmánov.

 

Sušený plod lotusu je elegantný a originálny doplnok, ktorým môžete oživiť váše aranžmány. Jeho pekný vzhľad a štýlové farby pridajú špeciálny dotyk do každej vašej dekorácie.

 

Sisalové vlákno je vynikajúcim materiálom pre aranžovanie a balenie. Jeho prirodzený a textúrovaný povrch pridáva do vášho dekoru prírodný a autentický vzhľad.

 

Stabilizovaný mach je ideálnym prírodným doplnkom pre vaše aranžmány. Vďaka stabilizácii si zachováva svoju prirodzenú farbu, tvar a mäkkosť, čo z neho robí trvanlivý a nenahraditeľný prvok pri aranžovaní.

 

Vyberte si zo širokej ponuky sušiny, šišiek, sušených plodov, sisalového vlákna a stabilizovaného machu a nechajte sa inšpirovať pri tvorbe svojich originálnych dekorácií.

 
 

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby