Kategórie      

Tieniaca tkanina

Úvod Tieniaca tkanina

Tieniaca tkanina je nevyhnutným doplnkom pre váš plot, poskytujúcim pocit súkromia a ochranu pred slnečným žiarením. Ideálne riešenie pre záhradné ploty, balkóny, športové areály, pergoly, skleníky a ďalšie vonkajšie priestory.

 

Tkanina je vyrobená z kvalitného a veľmi pevného materiálu, ktorý zabezpečuje dlhodobú stálosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Tkanina je navrhnutá s otvormi na prichytenie, čo z nej robí praktickú voľbu pre rôzne použitie.

 

Je možné ju jednoducho prichytiť pomocou viazacích drôtov, elektrikárskych sťahovacích pások, klipov, spon a podobne. Navyše je možné ju prispôsobiť konkrétnym potrebám a požiadavkám strihaním, pričom nevyžaduje špeciálnu údržbu.

 

Tieniaca tkanina ponúka nielen účinnú ochranu a súkromie, ale aj estetický doplnok pre váš exteriér, čím vytvára príjemné a funkčné prostredie vo vašom domove alebo záhrade. S touto tkaninou získate ideálne riešenie pre vaše vonkajšie priestory, ktoré zaručuje pohodlie a bezpečnosť pre vás a vašu rodinu.

Parametre  

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby