Kategórie      

Enzýmy pre žumpy a suché WC

Úvod Enzymatické prípravkyEnzýmy pre žumpy a suché WC

Kategória "Enzýmy pre žumpy a suché WC" zahŕňa enzymatické prípravky navrhnuté na účinné čistenie a údržbu vašich žúmp a suchých toalet. Tieto produkty sú formulované tak, aby efektívne rozkladali organické látky a odstraňovali zápach, čím zabezpečujú, že vaše zariadenia sú čisté, bezpečné a plne funkčné.

 

Enzymatické prípravky ponúkajú niekoľko výhod:

  • Efektívny rozklad organických látok: Ich špeciálna formulácia umožňuje rýchly a účinný rozklad organického odpadu, čím sa minimalizuje hromadenie a tvorba nepríjemného zápachu.
  • Čistenie a odstraňovanie zápachu: Enzýmy účinne čistia povrchy a rozkladajú zápachy, čím zabezpečujú hygienické prostredie a príjemné používateľské skúsenosti.
  • Udržanie čistoty a bezpečnosti zariadení: Pravidelné používanie enzymatických prípravkov pomáha udržiavať vaše žumpy a suché WC v optimálnom stave, čo znižuje riziko vzniku problémov a záručujú bezpečnú a dlhotrvajúcu funkčnosť.

Tieto produkty sú nevyhnutnou súčasťou údržby žúmp a suchých toalet, a ich pravidelné používanie môže výrazne prispieť k zlepšeniu ich výkonu a životnosti. Vyberte si z našej ponuky enzymatických prípravkov a udržujte vaše zariadenia v dokonalom stave bez námahy a nepríjemných zápachov.

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 9
Latrín 50 g

Latrín 50 g

skladom
3,80 €
Latrín 100 g

Latrín 100 g

skladom
6,65 €
Žumpur 50 g

Žumpur 50 g

skladom
3,10 €
Žumpur 100 g

Žumpur 100 g

skladom
5,20 €
Na stranu: produktov.

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby