Kategórie      

Náradie

Kategória náradia pre záhradu obsahuje širokú škálu nástrojov navrhnutých na rôzne úlohy v záhradníctve. Medzi tieto nástroje patria:

 • Tyče na oporu rastlín: Tieto tyče slúžia na podporu rastúcich rastlín, ako sú napríklad paradajky, fazuľa alebo kríky, a pomáhajú im udržať sa vo vzpriamenom stave a riadne sa vyvíjať.

   

 • Ochrana stromov TreeGuard: TreeGuard je ochranný obal, ktorý sa používa na ochranu mladých stromov pred poškodením. Chránič stromov, kríkov a iných predmetov pred kosačkou, burinou, trávou a nečistotami. 


 • Záhradné nožnice a nožnice na trávu: Tieto nožnice sú navrhnuté na presné orezanie rastlín a trávy, čím zabezpečujú estetický vzhľad záhrady a podporujú jej zdravý rast.

   

 • Vypichovač na burinu: Slúži na odstraňovanie buriny, čo zabezpečuje, že rastliny v záhrade majú dostatok miesta a živín na rast.

   

 • Lopatky, motyčky, hrable: Tieto nástroje sú základným vybavením každej záhrady a slúžia na kyprenie pôdy, odstraňovanie buriny a vytváranie rôznych úprav.

   

 • Kolíky na sadenie: Kolíky sú vhodné na sadenie a ľahké vysádzanie sadeníc.


 • Nôž na burinu: Špeciálny nástroj na presné odstránenie buriny a rastlinných plevelov, čím udržuje záhradu vo vyhovujúcom stave.

Tieto nástroje sú nevyhnutné pre efektívnu starostlivosť o záhradu a poskytujú záhradníkom všetko, čo potrebujú na úspešné pestovanie a údržbu rastlín. Sú navrhnuté tak, aby boli odolné, spoľahlivé a ľahko ovládateľné, čím uľahčujú prácu a zlepšujú výsledky.

Zobrazené produkty 1 - 23 z celkových 23
Záhradné nožnice 18 mm

Záhradné nožnice 18 mm

skladom
12,25 €
Nôž na burinu T815 L

Nôž na burinu T815 L

skladom
1,50 €
Nôž na burinu T815 L1

Nôž na burinu T815 L1

skladom
1,- €
Hrabličky CT 5 - zubé

Hrabličky CT 5 - zubé

skladom
2,- €
Na stranu: produktov.

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915283598

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby