Kategórie      

Kvapalné hnojivá

Úvod HnojiváKvapalné hnojivá

V kategórii kvapalných hnojív nájdete produkty, ktoré sú ideálne pre doplnenie živín vašim okrasným rastlinám alebo plodinám. Tieto hnojivá sú vo forme kvapalného roztoku a po rozmiešaní ich môžete jednoducho aplikovať.

 

Kvapalné hnojivá vo vode sa veľmi ľahko rozpúšťajú a ich aplikácia je jednoduchá. Môžete ich použiť na prihnojenie pôdy pri zálievke rastlín, čím poskytnete rastlinám potrebné živiny.

 

Taktiež je možné tieto hnojivá aplikovať aj prihnojením na listy rastlín. Pri tejto aplikácii sa živiny dostávajú cez listovú plochu rastlín a sú rýchlo absorbované do ich cievneho systému. To umožňuje takmer okamžitý účinok hnojiva, ktorý je viditeľný na zlepšení stavu rastlín.

 

Pre niektoré druhy rastlín sú dostupné aj hotové roztoky kvapalných hnojív, ktoré sú balené v nádobke s rozprašovačom. Tieto roztoky sú pripravené na použitie a umožňujú jednoduchú aplikáciu na listy rastlín. Stačí ich len správne nastaviť a rozprašovačom aplikovať na rastliny.

 

Výhodou kvapalných hnojív je ich rýchla dostupnosť pre rastliny a schopnosť poskytnúť potrebné živiny rýchlo a efektívne. Sú vhodné pre rôzne druhy rastlín a môžu byť použité v rôznych fázach rastu, vrátane vegetatívneho rastu a tvorby plodov.

 

Prečítajte si opisy jednotlivých kvapalných hnojív v našom obchode a vyberte si ten správny produkt, ktorý vám pomôže poskytnúť živiny vašim rastlinám a dosiahnuť ich zdravý rast a výnimočnú krásu.

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 32 z celkových 42
Zobraziť stranu: 1 2 »
Horká soľ Mineral 500 ml

Horká soľ Mineral 500 ml

skladom
1,90 €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby