Kategórie      

Kvetinové hlavy

Úvod Umelé kvetyKvetinové hlavy

V našej kategórii umelých kvetinových hláv pre aranžérov nájdete široký výber krásnych kvetov, ktoré sú ideálne pre tvorbu aranžmánov a dekorácií. Naše umelé kvetiny sú zhotovené z kvalitných materiálov, ktoré sa snažia napodobniť pravé kvety a zabezpečiť tak dokonalý vizuálny efekt.

 

V našej ponuke nájdete rôzne druhy kvetov, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach, aby ste si mohli vybrať to, čo Vám najviac vyhovuje a zodpovedá Vašim potrebám. Naše kvetinové hlavy sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach.

 

V našom eshope sú umelé kvetiny z kategórie kvetinových hláv pre aranžérov vhodné pre rôzne príležitosti ako svadby, oslavy, alebo ako súčasť každodenného interiéru. Kvety sú veľmi odolné, takže Vám poskytnú dlhú životnosť a zaručujú, že Vaše aranžmány budú vyzerať čerstvo a krásne aj po mnoho mesiacov.

 

Pri výbere kvetov v našom eshope si môžete byť istí, že si vyberáte z najvyššej kvality a s našimi umelými kvetmi Vám pomôžeme vytvoriť dokonalý kvetinový dizajn pre Vašu udalosť alebo interiér.

Zobrazené produkty 1 - 32 z celkových 115
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 »
Umelá dália biela 12 cm

Umelá dália biela 12 cm

skladom
0,50 €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 »

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby