Kategórie      

Vinárske potreby a zaváranie

Úvod Vinárske potreby a zaváranie

 

Kategória "Vinárske potreby a zaváranie" ponúka  sortiment produktov nevyhnutných pre výrobu vína. Medzi tieto produkty patria:

  • Vínne kvasinky: Špeciálne kvasinky určené na fermentáciu hroznového cukru na alkohol, čo je kľúčový proces pri výrobe vína. Tieto kvasinky prispievajú k vývoju želanej chuti a aromatických vlastností vína.

  • Živná soľ: Dôležitý minerál, ktorý sa pridáva do vína počas fermentácie. Živná soľ poskytuje živiny kvasinkám a pomáha udržiavať ich zdravie a aktívnosť, čo je dôležité pre úspešnú fermentáciu.

  • Sírna sviečka: Používa sa na dezinfekciu a sterilizáciu. Sírna sviečka pomáha zabrániť rastu plesní a baktérií. Prípravok určený na sírenie pivníc, skladov, skleníkov a iných uzavretých, prázdnych priestorov.

  • Sírne knôty: Ďalší prostriedok na dezinfekciu a sterilizáciu. Sírne knôty sa používajú na čistenie a dezinfekciu nádob priestoru, aby sa minimalizovalo riziko kontaminácie  nežiaducimi mikroorganizmami.

Tieto produkty sú nevyhnutnou súčasťou pre každého vinára, ktorý si cení kvalitu a chuť svojich výrobkov. S ich pomocou môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky pri výrobe vína a zabezpečiť si tak vlastnú zásobu lahodných a kvalitných produktov. Vyberte si z našej ponuky vinárskych potrieb a začnite vytvárať svoje vlastné lahodnosti ešte dnes!

Zobrazené produkty 1 - 5 z celkových 5
Sírna sviečka BIOM 700 g

Sírna sviečka BIOM 700 g

skladom
4,50 €
Sírne knôty 250g

Sírne knôty 250g

skladom
2,95 €
Na stranu: produktov.

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915283598

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby