Kategórie      

Izolácie potrubí

Úvod Voda a vykurovanieIzolácie potrubí

Naša široká ponuka termo izolačných trubíc je špeciálne navrhnutá pre účinnú izoláciu rozvodov teplej a studenej vody, sanitárnych rozvodov a vedení ústredného vykurovania a pod. Naši zákazníci môžu očakávať vyšší štandard tepelnej ochrany a výhody, ktoré naše termo izolačné trubice ponúkajú.

 

Výhody termo izolačných trubíc:


1. Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti: Naše trubice sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu izoláciu. Teplo z teplej vody sa udržuje a chlad z vody studenej sa minimalizuje, čo prispieva k úspore energie.

2. Nepatrná nasiakavosť: Materiál trubíc má minimálnu schopnosť nasávať vodu, čo zabezpečuje dlhodobú spoľahlivosť a účinnosť izolácie.

3. Nízka difúzia vodných pár: Trubice minimalizujú prenikanie vodných pár cez izoláciu, čo prispieva k udržaniu optimálnej teploty vody.

4. Vysoká chemická odolnosť: Naše trubice sú odolné voči chemikáliám a korózii, čo zabezpečuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.

5. Pružnosť a tlmivé vlastnosti: Vynikajúca ohybnosť a pružnosť trubíc umožňuje jednoduchú inštaláciu a zabezpečuje tlmivé vlastnosti, ktoré znižujú hluk a pohlcujú nárazy.

6. Šetrnosť k životnému prostrediu: Naše trubice sú vyrobené z úplne recyklovateľného penového materiálu, ktorý je hygienický a zdravotne nezávadný. Tým sa zabezpečuje šetrnosť k životnému prostrediu.

7. Jednoduchá montáž: Naše termo izolačné trubice je možné ľahko rezať a strihať, a spojiť pomocou mechanických sponiek, samolepiacej pásky alebo lepidla na báze chlór kaučuku.

 

Naša škála termo izolačných trubíc je dostupná v rôznych šírkach a hrúbkach materiálu, čo umožňuje individuálnu voľbu podľa konkrétnych potrieb. Vyberte si správne trubice pre vaše projekty a zaistite efektívnu izoláciu a tepelnú ochranu. Skúste naše termo izolačné trubice a zlepšite energetickú účinnosť a spoľahlivosť vašich systémov rozvodov teplej a studenej vody.

Zobrazené produkty 1 - 1 z celkových 1
Izolačné trubice 2 m / 1 ks

Izolačné trubice 2 m / 1 ks

5 dní
od 0,50 €
Na stranu: produktov.

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby