Kategórie      

Kvetináče a truhlíky

Úvod Kvetináče a truhlíky

Kategória "Kvetináče a truhlíky" v našom eshope ponúka široký výber rôznych typov kvetináčov, ktoré sú ideálne pre ozdobenie vášho balkóna, interiéru alebo záhrady. Či už hľadáte lacné kvetináče na balkón, elegantné interiérové kvetináče alebo truhlíky na balkón pre bylinky a kvety, alebo moderné ratanové kvetináče, u nás nájdete všetko, čo potrebujete.

 

Pri výbere vhodného kvetináča je dôležité zvážiť druh a veľkosť rastliny, ako aj typ výsadby. Môžete si vybrať medzi solitérnymi plastovými kvetináčmi, závesnými kvetinácemi, plastovými truhlíkmi alebo samozavlažovacími truhlíkmi. Samozavlažovacie kvetináče a truhlíky sú ideálne pre letné obdobie, keďže vám uľahčujú starostlivosť o rastliny a zabezpečujú im dostatok vlhkosti aj počas vášho oddychu či dovolenky.

 

Náš sortiment kvetináčov a truhlíkov je navrhnutý s dôrazom na kvalitu a moderný dizajn, vďaka čomu môžete svoje okolie skrášliť štýlovými doplnkami bez väčších nákladov. Bez ohľadu na to, či ich umiestnite na záhradu, terasu alebo balkón, naše kvetináče a truhlíky poskytnú vašim rastlinám optimálne podmienky pre rast a rozkvitnutie, zatiaľ čo svojím dizajnom prispievajú k celkovému estetickému dojmu vášho domova.

Kvetináče

Kvetináče

40 produktov
Truhlíky

Truhlíky

44 produktov

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915628888

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby