Kategórie      

Čečinový základ mini 22 cm

Úvod Dušičkový tovarČečinový základ mini 22 cm

Čečinový základ mini 22 cm

Kód: M22
 
Dostupnosť: vypredané
1,50 €

Čečinový základ mini 22 cm

Čečinový základ s umelou čečinou mini je naozaj vhodný na aranžovanie a dekorovanie s umelými kvetmi, a to najmä pre účely hrobových ozdôb a urnových hrobov. Tu je niekoľko dôležitých informácií o tomto produkte:

  1. Praktická a esteticky príjemná voľba: Tento čečinový základ je navrhnutý tak, aby bol praktický a esteticky príjemný. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí chcú udržiavať pietnu pamiatku na svojich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami.

  2. Stabilita: Čečinový základ je vyrobený s ťažkou miskou, čo mu poskytuje stabilitu. Táto stabilita je dôležitá, aby mohol byť umiestnený na urnovom hrobe a odolal poveternostným vplyvom.

  3. Jednoduchá údržba: Umelé kvety, ktoré môžete na tento základ umiestniť, nevyžadujú pravidelnú výmenu a sú odolné voči poveternostným vplyvom. To znamená, že môžete dlhodobo udržiavať krásnu pamiatku na vašich blízkych bez potreby neustálej starostlivosti o kvety.

  4. Rozmery a počet vetvičiek: Tento čečinový základ má priemer misky 13,5 cm a výšku misky 6,5 cm. Má 11 vetvičiek, ktoré môžete jednoducho a ľahko tvarovať podľa vašich predstáv. Vetvičky majú dĺžky od 12 cm do približne 17 cm, čo umožňuje variabilitu vo vašom dekoratívnom aranžovaní.

Celkovo je tento čečinový základ s umelou čečinou mini skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú trvalú a esteticky príjemnú dekoráciu pre hroby alebo urnové hroby svojich blízkych. Umelé kvety na ňom vydržia dlhšie a zachovajú svoju krásu dlhodobo, čo umožňuje zachovať pamiatku na vašich drahých zosnulých.

Súvisiace produkty

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

Kontakt na nás

  azdomazahrada@gmail.com

  Voda, Plyn, Kúrenie: 0915283598

  Záhrada: 0948071337

Copyright 2016 - 2024 © Záhradkárske a Domáce potreby